Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Podporuje mojeID

KURZY » Kurzy v Ostravě
Kurzy v Ostravě

V Ostravě pořádáme individuální i skupinové kurzy, které organizuje a lektoruje Miluše Lindovská. Konají se v Ostravě-Hrabůvce.

Každý účastník kurzu obdrží poukázku na 10% slevu na nákup v našem eshopu.


Individuální kurzy

Individuální kurzy jsou pro jednotlivce, kterým nevyhovuje termín skupinového kurzu. Konají se přímo v pracovně lektorky, kde mohou pracovat 1-2 zájemkyně o scrapbooking.  Nejčastěji se konají v pátek nebo v sobotu, po dohodě se zájemcem. Máte-li zájem o tento kurz, vyberte si typ kurzu a zarezervujte si ho formou objednávky v e-shopu. Termín pak bude dohodnutý mailem.

 

Skupinové kurzy

Skupinové kurzy se konají buď v Ostravě-Hrabůvce na adrese e-shopu nebo přímo u vás, kam přijede lektorka za vámi. Konají se pro 5-8 zájemců a v případě vašeho zájmu napište na mail kurzy@artcentrum.net. Cena je dohodou, v případě, že lektorka přijede k vám, přiveze pomůcky a materiál s sebou, ale cena se navýší o cestovné.

 

Doporučuji, aby se kurzů účastnili zájemci starší 15 let, ve vyjímečných případech je možné kurz přizpůsobit tak, aby se jich mohly účastnit děti od 10 let, případně spolu s jedním s rodičů.

Kurzy jsou mimo jiné vhodné pro učitelky výtvarné výchovy, pro ně je možné zorganizovat speciální seminář s praktickou ukázkou tak, aby tuto technikou mohly obohatit a zpestřit vyučování.

 

Organizujeme kurzy s tímto zaměřením:


Blahopřání - pro začátečníky

Zájemci se na kurzu seznámí se základy scrapbookingu, budou vysvětleny názvy a pojmy používané při této technice, naučí se používat nástroje a pomůcky – řezačku, raznice okrajové, tvarové, rohové, razítka klasická, silikonová a cling, horké embossování, používání cvočků a hřebíčků, použití speciálních lepidel, vytváření bordur s vlastním vzorem. Na kurzu si každý zájemce vyrobí 3 ks blahopřání pro různé příležitosti. Materiál a všechny pomůcky jsou v ceně. Délka individuálního kurzu je cca 1-1,5 hod., skupinový kurz trvá asi 2,5 hod.


Kouzlení s razítky - pro pokročilé

Kurz je vhodný pro zájemce, kteří už absolvovali některý z kurzů pro začátečníky a umí již používat základní nástroje a pomůcky. Nově se na kurzu naučí používat razítkovací barvy i pro jiné techniky než razítkování, vzájené kombinování razítek, použití Perfekt Pearls, akrylových barev, akvarelových pastelek a vodního štětce a jiných speciálních pomůcek. Na kurzu si každý zájemce vyrobí 3 ks blahopřání, případně visačky, jmenovky na dárky nebo minipřáníčka.. Materiál a všechny pomůcky jsou v ceně. Délka individuálního kurzu je cca 1-1,5 hod., skupinový kurz trvá asi 2,5 hod.


Práce s Big Shotem - pro pokročilé

Kurz je vhodný pro zájemce, kteří už absolvovali některý z kurzů pro začátečníky a umí již používat základní nástroje a pomůcky. Nově se na kurzu naučí používat přístroj Big Shot, který slouží k vyřezávání a embosssování, použití výseků u výroby blahopřání, použítí papírů s odlišnou barvou jádra. kombinování vyřezávání a embossování a další zdobení. Na kurzu si každý zájemce vyrobí 3 ks blahopřání. Materiál a všechny pomůcky jsou v ceně. Délka individuálního kurzu je cca 1-1,5 hod., skupinový kurz trvá asi 2,5 hod.


Moje první stránka alba - pro začátečníky

Zájemci se na kurzu seznámí se základy scrapbookingu, budou vysvětleny názvy a pojmy používané při této technice, naučí se používat nástroje a pomůcky – řezačku, raznice okrajové, tvarové, rohové, razítka klasická, silikonová a cling, horké embossování, používání cvočků a hřebíčků, požití speciálních lepidel, vytváření bordur s vlastním vzorem. Na kurzu si každý zájemce vyrobí 1 stránku do alba o velikosti 12 x 12". Materiál a všechny pomůcky jsou v ceně. Délka individuálního kurzu je cca 1-1,5 hod., skupinový kurz trvá asi 2,5 hod.


Kapsičkové minialbum - pro pokročilé

Kurz je vhodný pro zájemce, kteří už absolvovali některý z kurzů pro začátečníky a umí již používat základní nástroje a pomůcky. Na kurzu si každý zájemce vyrobí 1 kapsičkové mimialbum s asi 10 fotografiemi menších rozměrů. Doporučuji mít s sebou raději více fotografií pro lepší výběr. Materiál a všechny pomůcky jsou v ceně. Délka individuálního kurzu je cca 1,5-2 hod., skupinový kurz trvá asi 2,5-3 hod.


Minialbum-leporelo - pro pokročilé

Kurz je vhodný pro zájemce, kteří už absolvovali některý z kurzů pro začátečníky a umí již používat základní nástroje a pomůcky. Na kurzu si každý zájemce vyrobí 1 mimialbum-leporelo s asi 8 až 10 fotografiemi. Doporučuji mít s sebou raději více fotografií pro lepší výběr. Materiál a všechny pomůcky jsou v ceně. Materiál a všechny pomůcky jsou v ceně. Délka individuálního kurzu je cca 1,5-2 hod., skupinový kurz trvá asi 2,5-3 hod.


Dekorování sešitu, bloku, malého diáře apod. - pro začátečníky

Zájemci se na kurzu seznámí se základy scrapbookingu, budou vysvětleny názvy a pojmy používané při této technice, naučí se používat nástroje a pomůcky – řezačku, raznice okrajové, tvarové, rohové, razítka klasická, silikonová a cling, horké embossování, používání cvočků a hřebíčků, použití speciálních lepidel Na kurzu si každý zájemce odekoruje 2 ks sešitů, bločků nebo diáře v různé kombimaci, případně si vyrobí záložku do knihy či jiné drobnosti. Materiál a všechny pomůcky jsou v ceně včetně sešitů a bločků. Délka individuálního kurzu je cca 1-1,5 hod., skupinový kurz trvá asi 2,5 hod.


Dekorování papírových nebo dřevených dárkových krabiček - pro začátečníky

Zájemci se na kurzu seznámí se základy scrapbookingu, budou vysvětleny názvy a pojmy používané při této technice, naučí se používat nástroje a pomůcky – řezačku, raznice okrajové, tvarové, rohové, razítka klasická, silikonová a cling, horké embossování, používání cvočků a hřebíčků, použití speciálních lepidel. Na kurzu si každý zájemce odekoruje cca 1-2 ks krabiček podle velikosti, případně si vyrobí ještě několik drobností. Materiál a všechny pomůcky jsou v ceně. Délka individuálního kurzu je cca 1-1,5 hod., skupinový kurz trvá asi 2,5 hod.

 

Zhotovení zápisníku nebo bloku s kroužkovou vazbou - pro pokročilé

Kurz je vhodný pro zájemce, kteří už absolvovali některý z kurzů pro začátečníky a umí již používat základní nástroje a pomůcky. Nově se naučí používat Zutter, strojek na kroužkovou vazbu  nové techniky s razítky a další. Na kurzu si každý zájemce vyrobí a odekoruje  1 ks zápisníku nebo bloku s kroužkovou vazbou, případně si vyrobí ještě několik drobností. Materiál a všechny pomůcky jsou v ceně. Délka individuálního kurzu je cca 1-1,5 hod., skupinový kurz trvá asi 2,5 hod.

 

Moje první stránka alba technikou mixed media- pro pokročilé

Zájemci se na kurzu seznámí s technikou mixed media. Každý zájemce si vyrobí 1 stránku do alba o velikosti 12 x 12". Materiál a všechny pomůcky jsou v ceně. Délka individuálního kurzu je cca 1-1,5 hod., skupinový kurz trvá asi 2,5 hod.